جراحی پروتز گونه

گاهی در بیماران نواحی گونه تو رفته است و باعث ایجاد ظاهری نا زیبا و نمای sunkey eye در چشم بیماران میگردد. برای رفع این مشکل و برجسته کردن گونه بیماران از پروتزهای گونه استفاده می شود که باعث از بین رفتن نازیبایی و ایجاد نمای گونه ی برجسته و زیبا در صورت بیماران می گردد.

خطراتی که جراحی پروتز گونه به همراه دارد

جراحی پروتز گونه یک روش جراحی زیبایی، ایمن، کم خطر، قابل پیشنی را ارائه می کنند که هزینه آن نسبتا زیاد نمی باشد. تا به کنون، میلیون ها پروتز صورت از مواد غیرسمی مثل سیلیکون و پلی تترا فلورو اتیلن (PTFE) بدون اینکه هیچ گزارشی درمورد واکنش آلرژیک به آن ارائه شده باشد، ساخته و اعمال شده اند. این پروتزها که مخصوصا برای استفاده در ناحیه گونه میان صورت و چانه ساخته شده اند در شکل ها و اندازه های متنوعی ارائه می شوند. این پروتزها توسط جراح به صورت سفارشی ساخته می شوند تا تناسب طبیعی بیشتری داشته باشند.

دسته بندی پروتزهای گونه
 1. گونه ای

  این پروتزها مستقیما در استخوان گونه کار گذاشته می شوند و برجستگی بیشتری را عرضه می کنند.

 2. زیرگونه ای

  این پروتزها گونه های پرتری را عرضه می کند و افتادگی یا لاغری گونه را برطرف می کنند.

 3. ترکیبی

  یک پروتز ترکیبی باعث بهبود وضعیت استخوان گونه و گونه می شود.

میزان ماندگاری و دوام پروتز گونه چقدر است؟

میزان ماندگاری پروتزهای گونه چندین دهه و یا شاید برای همیشه باشد. پروتزها در استخوان و در زیر پوست قرار می گیرد، که با پیچ ریز محکم به استخوان متصل می شود و ثابت باقی می ماند. برخلاف روش های تزریق بوتاکس و ژل و لیفتینگ، پروتزهای گونه بخش دائمی استخوان های صورت شما می شوند. البته با توجه به اینکه پروتزها دائمی هستند اما در هر زمانی با یک بیهوشی موضعی می توان آن را جدا کرد.

انواع پروتز گونه

نظر خود را اضافه کنید

  شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.